| StReEtDaNcEaNa a întrebat:

voi ati primit faca aia cu iphonul,sau nu stiu ce la care zice:
felicitari ati fost ales pentru a participa la promotia noastra speciala!
Si zice ca daca dai codu pin, de la telefon, iti da iphonul laughing
Ce credeti de asta?

5 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Minciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e ca prostiile alea de pe diferite site-uri, cu " Felicitări, sunteţi al 999.999.999-lea vizitator al acestui site. CLICK aici pentru a vă lua premiul ". Tâmpenii, dar totuşi unele sunt amuzante, din anumite motive.

| emag a răspuns:

E o prostie, mai erau chestii cu trimite sms la numarul... si castigi... si manca credit 1 euro sms-ul, deci tot o prostie si asta

| StReEtDaNcEaNa explică:

Ati primit faza * happy

| Sarcastique a răspuns:

Că e o prostie mai mare decât site-urile pe care le dă.