| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Salut, TPU! Voiam sa va intreb:cum imi cresc parul mai repede? M-am dus ieri la tuns, iar frizerita mea era in concediu! In loc, m-a tuns una noua in meserie si mi-a neneorocit parul! I-am spus sa mi-l scurteze in parti PUTIN ca sa fiu mai prezentabil pentru festivitatea de final de liceu, dat pana sa-mi dau seama, m-a lasat aproape chel in parti! Ajutor crying!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,vezi de un frizer alfa bun in meseria lui
2, https://www.emag.ro/......DLM5ZJMBM/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai cum să fii ajutat. Crește la loc.

| Drimmero a răspuns:

Nu ai ce sa faci, doar sa astepti, parul creste doar hormonal. Eu cred ca iti sta bine daca zici ca te-a tuns foarte scurt in parti, probabil ti l-ai lasat mai mare sus, cred ca tipa te-a tuns pierdut, asa se numeste tunsoarea aia, e un contrast misto sa ai parul mai mare sus iar in parti si la spate sa fii ras, eu ma tund mereu cu 0.5 in parti si la spate, doar asa ma tund, daca stii sa-ti aranjezi parul sus iti va sta belea de belea, poate nu esti obisnuit cu frizura asta pentru ca te-ai tuns toata viata altfel dar tunsoarea pierdut sta bine la oricine.

| FilosofulDepresiv2022 explică (pentru Drimmero):

Pai da, fix asa mi l-a facut cum zici tu(doar cu 1, nu cu 0, 5).Nu ma caracterizeaza tunsoarea asta, adica ce vezi tu la mine in profil este mai aproape de personalitatea mea!

| CIaudiu a răspuns:

Cumpara biotin, dar efectele nu se vad intr-o noapte.
https://www.amazon.de/......le_o04_s00 ie=UTF8&psc=1

| Jessica1235 a răspuns:

Am auzit ca șamponul de cal ajută, dar îl și usucă așa că trebuie să te speli a doua oară cu un șampon normal iar apoi să îl faci cu puțin ulei. Sincer sper să te ajute.

| SelenaTpu a răspuns:

Poți să găsești o pălărie mai interesantă pe care să o folosești atunci. Dar cred că merge mai mult pentru exterior.
Iar perucă nu cred că te interesează