| Bam64 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de ceva timp, ideea este ca momentan doar pe rețele de socializare.S-a ajuns zilele astea ca ea sa vrea sa vorbim cu video, insa mie imi este frica ca nu cumva dupa sa nu mai aiba aceeasi placere de a vorbi cu mine.Pur si simplu eu o cred pe ea prea frumoasa, iar in mine nu am incredere.Nu sunt urat, nu vreau sa ajung la asta, insa imi este frica ce va fi dupa, adica sa nu fie negativ.Cum ar trebuie sa procedez?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai nu are nici un rost să vrei să pari ceea ce nu ești. Adică ai încredere în mintea ta dar nu și în fizic. Gândești greșit. Dacă te place, te place tot. Trebuie să elimini frica și să ai încredere în tine. Dacă nu ești genul ei, fizic, asta e. Dacă nu te arăți nu faci decât să te minți singur.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După va fi de două feluri. Da sau nu. Ție îți e frică de da, și cauți pretexte să te eschivezi.

| Celcestietot a răspuns:

Te comporți normal, faci totul din propria ta natură, iar apoi vei afla adevărul inevitabil.