| Bl4cKLy0n a întrebat:

Voua va pasa de parerile altora? Mie ar trebui sa imi pese de parerile altora? Sincer sa fiu, eu pun mult la suflet si nu prea pot sa ignor parerile altora, desi zic ca nu imi pasa.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca este o critica rationala,logica bazata pe ceva stiintific, o accept, dar majoritatea criticilor sunt proaste, ilogice, irationale si doar au intentia de a ma jigni asa ca mi egal

2 răspunsuri:
| gabriielaaa a răspuns:

Uneori e bine sa stii alteori nu. E mai bine sa te cunosti tu pe tine sa stii tu bine cine esti si cum te porți față de ceilati. Odată ce tu stii cum esti parerea celorlalti nu mai e asa de importantă.

| Andreeab11 a răspuns:

Salut. Sigur că e greu să nu tragi cu urechea la bârfele care se aud prin oraș despre tine, te înțeleg. Cel mai bine e să asculți doar părerile care îți sunt spuse ca pe un sfat. Pe cele de reproș lasă-le să îți iasă pe cealaltă ureche după ce îți intra. Cine judeca își face rău singur