| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa cumpăr de pe ebay ceva si persoana nu il trimite decat daca i bag banii in cont, si eu nu stiu cum se procedeaza, trebuie sa i cer eu datele ei de cont sa fac transferul bancar sau ce bancă poate transfera bani din Romania in Germania? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AdeA1991 a răspuns:

Buna Cristi,
Ca sa faci comanda pe ebay trebuie sa iti faci cont si sa iti inregistrezi cardul, iar de restul se ocupa ei. Adica in momentul in care ai plasat comanda ei iti vor trage banii din cont si ii vor trimite in contul de ebay al celui de la care vrei sa cumperi.
Sper sa te ajute.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AdeA1991):

Mersi, nu stiam, dar ca sa mi fac cont costă ceva sau cum se procedează?

| AdeA1991 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu te costa nimic, este gratuit. Doar intra pe pagina lor da-i inregistrare si urmeaza pasii.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AdeA1991):

Multumesc fuinda este a ta. Sărut mîna!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Funda, scuze.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat