| Ionutmih a întrebat:

Salut TPU, vreau sa va cer o parere, de curand am plecat din casa socrilor mei lasandu-mi iubita acolo care este și gravida. Acum nu mai pot mă sufoc de dorul ei, îmi este dor rău de ea și ea nu mai dorește nimic cu mine. Imi puteți da un sfat să mă întorc la ea să o fac să mă ierte? Nu vrea să crească fara tata copilul meu. Dau funda celor ce mă ajută.

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Inseamna ca ai ranit-o mult de nu mai vrea nimic.
Las-o o zi doua si sun-o si spune-i cat de mult o iubesti.
Nu aveti o casa a voastra?

| Ionutmih explică (pentru aditimus):

Încă nu, ai putea să îmi dai câteva sfaturi?

| aditimus a răspuns (pentru Ionutmih):

As putea daca as cunoaste miezul problemei.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar... ce ai facut?

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu care e motivul despărțirii deci cu asta ar fi cam trebuit să începi?
Daca te consideri vinovat, atunci încearcă să remedieze greșală. Doar ca trebuie sa conștientizezi anumite lucruri, daca relația voastră nu mai merge, tu doar te-ai obisnuit cu ea si nu o iubesti sau ea nu mai e fericita langa tine mai bine lasi situația asa.
Copilul nu va crește fara tata, va crește cu părinți separat ce il vor iubi la fel de mult ca si cand ar fi impreuna.Si e mai bine asa decat sa stea doar in scandaluri sau sa simtă si părinții lui nu se suporta.

| Ionutmih explică (pentru Freya1):

Da dar o iubesc atât de mult nu mai pot fără ea mă distrug singur nu pot sa dorm nu mănânc ea considera că am părăsiți dar nu este așa nu știu ce as putea sa fac sa o câștig înapoi ea plânge am incercat toată noaptea să o împac i-am dat sute de mesaje

| Freya1 a răspuns (pentru Ionutmih):

Pai ce s-a intamplat?