| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, vreau sa va intreb ce este ala ts ca tot auzeam baieții hai pe ts, multumesc, dau funda.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Team Speak? E o aplicatie pentru comunicarea audio între utilizatori pe un canal de chat, la fel ca un apel de conferință telefonică. Utilizatorii folosesc de obicei căști cu microfon.

| 120bulevard a răspuns:

TeamSpeak, e un program voice-chat asemanator cu Discord sau Skype prin care comunici prin voce cu altii, se foloseste mai multe pe CS.