| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca un băiat este gay din comportamentul lui. Azi eu era sa merg cu el pe drum înspre casa si se certa cu doamna de servici si i-a zis sa se duca acasa si el a zis :"imi iau iubirea si plec " ce a vrut sa zica? Ca numai eu am mers cu el: Deci? Ce a vrut sa spuna?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Asta e limbaj ori de gay ori de smecheras de cartier. Daca nu a dat semne vizibile pana acum (caci un gay se cam cunoaste din comportament, gesturi etc), atunci e a doua varianta.

| Guraleului321 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Păi e cam smecher prin zona

| anonim_4396 explică (pentru Guraleului321):

Inseamna ca nu e gay chiar si asa ar trebui sa umbli cu persoane care te respecta

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Guraleului321):

Am mai vazut baieti din astia smecherasi care se adreseaza prietenilor lor "viata mea", "puiu meu" etc. Dar doar incearca sa para amuzanti laughing

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Probabil ca a zis-o in gluma... sau poate ca nu :O!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evita acel baiat daca nu esti gay nu ai ce cauta cu persoane ce au alta orientare mai ales ca te pune in posturi care nu iti fac cinste.vei fi stigmatizat daca vei continua sa umbli cu acel baiat.

| Guraleului321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt dar mi s-a parut jenant