| EmiliaSd88 a întrebat:

zilele aste as vrea sa imi comand ceva de pe eMAG, cand ajunge cel care livreaza acasa conteaza daca sunt sau nu parintii? Adica nu as pute plati si semna eu?(am 15 ani)

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Ai putea sa ridici si tu coletul chiar daca nu este pe numele tau, doar sa ai buletinul destinatarului.

| EmiliaSd88 explică (pentru Dismally):

Dar daca comand de pe buletinul meu pot sa ridic comanda aratandu-mi buletinul?

| Dismally a răspuns (pentru EmiliaSd88):

Sigur, daca e pe numele tau iti trebuie doar buletinul tau.

| AlisiaDoringer1 a răspuns:

Păi, dacă comanzi ceva, îţi va ajunge într-o perioadă specificată de către, ei, iar dacă nu sunt părinţii acasă, şi ai 15 ani, eu cred că ai putea lua tu coletul, dar mai sigur ar fi să întrebi, pe cel la care faci comanda.happy