| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! voi la cati ani ati inceput sa fumati? sau nu ati mai fumat pana acum? (intreb doar din curiozitate, nu va suparati)

10 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Cred ca pe la 13, 14 ani am fumat prima data, insa...nu fumez constant, am luni in care nu fumez deloc.

| Enki a răspuns (pentru RockNbeer):

Fain de tine.eu nu ma pot lasa.rar intalnesc oameni care desi fumeaza, nu o fac asa des si au puterea de a se abtine

| RockNbeer a răspuns (pentru Enki):

Da nu ma abtin, pur si simplu nu mai am chef sa fumez o perioada de timp

| AtateaConditii a răspuns:

La 17 ani, doar am incercat si mi-am zis ca nu meritalaughing chiar daca te scapa de stres.

| Enki a răspuns (pentru AtateaConditii):

Eu am 13 ani si fumez si chiar te scapa de stres.totusi as vrea sa ma las

| AtateaConditii a răspuns (pentru Enki):

Deja dependent? Si eu tot am zis ce dracu nu se pot lasa fumatorii de o amarata de tigara si cand am incercat am simtit ca mai vreau si acum inteleglaughing. Incearca orice metoda, plasturi, vointa, redu din ele pe zi.

| Enki a răspuns (pentru AtateaConditii):

Mersi,poate voi reusi sa ma las

| AtateaConditii a răspuns (pentru Enki):

Sincer ar trebui, pentru ca e la moda sa fumezi pari mai cool dar mai incolo o sa bagi bani in sanatatea ta mai mult decat ai dat pe tigari. Daca poti fumeaza numai cand esti stresat sau simti ca nu mai poti, am inteles ca o oprire brusca afecteaza organismu. Parintii tai stiu?

| Enki a răspuns (pentru AtateaConditii):

Nu,nu stiu.

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Eu am început să fumez la 13 ani din curiozitate, dar mi-am dat seama că nu se merită.