| MisterKat a întrebat:

Uitandu-ma la niste videoclipuri pe Youtube, am dat peste o secventa care reprezinta bine mass-media din Romania si "moderatorii"tv din Romania.

Ce parere aveti despre: http://www.youtube.com/watch?v=xZfJXZ6j3O0?! Cine a procedat corect?!

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

Wow! chiar am rezistat cele 6 minute cat tine filmuletul!
penibil! gretos! circ de 2 lei! ce ne mai miram, kanal d pe asta s-a profilat. si cine putea conduce circul asta mai bine decat mahalagioaica sefa: bahmu!
asta se intampla cand ajung la tv toti parvenitii.
eu in acest caz ii dau dreptate lui naomi. "cocoselul il mai ai?" asta e intrebare?! trecand chiar si peste faptul ca naomi venise de fapt sa cante ceva, nici in alt context nu se pune o astfel de intrebare, mai ales pe un post national la o ora de varf.
dar ce sa te astepti mai mult de la o taranca!
din pacate la momentul asta in romania cam ce am vazut aici se vinde bine iar televiziunile au grija sa ne alimenteze din plin cu rahaturi.
poate de aceea am si renuntat sa am mai uit la tv atat de mult!

7 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Penibil, astea sunt "vedetele" la noi, genu asta se cere.

auran
| auran a răspuns:

Mai, ce sa zic...nu era bahmunteanca cea care sa tina morala si oricum, toate emisiunile ei sunt facute cu mare tam tam si cu oameni slab calitativi...greseala pentru ca a acceptat sa vina in emiunea ei naomi si bine a facut pentru ca a plecat - oricum, stii vorba ceea cine se aseamana se aduna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am reusit sa vad pana la final, nu stiu cum s-a terminat insa bahmuteanca a fost penibila. cel putin pana la momentul in care am reusit eu sa vad.

| Ellena a răspuns:

Circ de 2 lei din Romania...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff Naomu, scirbos :&

| utilizatortpu a răspuns:

Nu am rezistat să-l văd mai mult de 2 min. maxim. Când am văzut-o pe ţoapa de prezentatoare şi rapandulele care apăreau, mi-am scuipat
în sân şi ca să nu visez urât, am oprit.

| JesterRO a răspuns:

E revoltator pentru ochiul moral al societatii...