| anonim_4396 a întrebat:

Va este dor de vara, de zilele insorite si calduroase?
Mie imi e dor sad Cred ca vara este cel mai frumos anotimp, e anotimpul meu preferat.

35 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

La fel este si pentru mine, iubesc vara si este mai presus de orice anotimp, chiar si decat iarna in perioada sarbatorilor si a zapezilor mari.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ador, adooor... vara! Sunt îndrăgostită de ea. love struck
Ador și zăpada, ninsorile frumoase, însă nu-mi place deloc frigul. Dacă iarna s-ar limita doar la luna Decembrie, probabil și ea s-ar număra, printre preferințele mele.
Da, mi-e dor de vară! Aproape că număr zilele... straight face

| T0T a răspuns:

Nu.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Hai ca ne parleste Chelsea iar campionatul, parca vad ca iau distrusii astia campionatul,, sa vezi atunci caterinca totala/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și ziceai că nici pe City nu pot să îi bată pe atunci. Eu mă așteptam la ceva de genul. Mă bucur doar că venim din urmă, să vedem până la sfârșit cine o să râdă copios.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Vezi-ti de treaba, batem camilele! Abia astept sa-i luam in ' tun'

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Cred că o să mă uit la derby-ul vostru că nu m-am mai uitat de ceva timp la un show de comedie.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Fii serios, i-a distrus chelsea din 2 contre si o minge lunga, de ce nu i-am bate pe atacuri pozitionale? Ii dam lui guardiola cu posesia in cap,, C' mon Arsenal!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

O să fie interesant. Eu vreau un egal. Hai apărați rezultatul!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

A revenit Bellerin,, castigam azi orice ar fi, mizez pe un 2-1 pentru ai mei.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mi-am luat eurosport player. Măcar acum nu o să mai am întreruperi. Pot vedea toate meciurile chiar dacă nu sunt transmise pe 1 sau 2, dar fără comentarii din câte am observat. Mi-aș fi luat dolce sport dar e 5 euro, euro e doar 3. Nu știu cât merită.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Eu urmaresc pe live stream-uri englezesti,, sunt cele mai bune, imi place cum comenteaza Martin Tyler.
Aguero, Gundogan si Kompany nu joaca, mai mult decat perfect! Hai cu victoria Arsenalule/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Văd că are comentariu în engleză! Bun. HD.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Hai ca incepe acum meciul,, n-am batut la voi, asa ca batem tot in Manchester, dar la rivala City!
Am echipele de start, City joaca cu 4-1-4-1 si Arsenal joaca cu 4-2-3-1

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Pauză. Comentează ăia de la jocul FIFA! Ați fost mai eficienți.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Inca o repriza perfect tactic si o scoatem pe City din lupta pentru titlu definitiv!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Gol din off-side,, isi face treaba iar Guardiola de ciorditor,, panarama de antrenor ce este!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu a fost niciun offside, nu te oftica, ați jucat slab rău, nu ați mișcat nimic. Încă o etapă și vă depășim, bulanul nu e mereu. laughing

| T0T a răspuns (pentru T0T):

2 etape de fapt.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

N-a fost pe dracu offside, a fost cat se poate de clar, era cu totul in afara jocului, sa nu zic si de golul 2 al lor, Silva in afara jocului in momentul sutului, suspiciune de offside si aici + prostia fluierasului la lovitura libera, de ce a mai lasat sa bata daca a fluierat cand era mingea in aer. Au jucat mai bine, dar degeaba, au castigat pe japca.
Sunt 4 puncte acum diferenta, nu mai visa ca Yawnited pierde acasa cu Sunderland!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Te oftici.
Să piardă? laughing Vezi că nu mai e mult și urmează etapa următoare și o să plângi la încă o înfrângere. laughing Lasă-ne pe noi că sigur câștigăm, mai bine până atunci spune rugăciunile în fiecare seară să nu mai urmeze încă o înfrângere cum ați început să fiți obișnuiți. Vă ajungem noi, sunt sigur.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

S-a facut diferenta de 9 puncte, iar Chelsea mai are vreo 2 meciuri prea usoare si apoi joaca acasa la Spurs, acolo isi iau bataie.
Nu e nimic jucat, inca,, sanse mai sunt sa mai ajungem aproape de Chelsea.
Poate ca ma oftic pentru ca ne-au ciordit aia, dar daca esti obiectiv imi dai dreptate/

| T0T a răspuns (pentru T0T):

WBA e o echipă care încurcă dar care dacă știi să îi joci nu va face față prea mult. Dar normal, noi suntem noi, voi sunteți Arsenal.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Eu m-am uitat la reluare iar dacă a fost a fost milimetric, nesesizabil. Au pus ăia hașura, nu mi s-a părut.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Mâine joacă Liverpool.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Urmeaza serie usoara pentru noi, scoatem maximum din astea, voi siguri faceti egal sau pierdeti.
Noi suntem The Arsenal, voi sunteti doar niste unii care v-ati ridicat in ultimii 20 de ani/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Haha, noi am fost ridicați mereu, voi nu prea doar din când în când.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Termina c-a fost offside mare, am zarit offside-ul direct de pe faza live, reluarea mi-a confirmat privirea buna

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu neg, dar peste ani si ani poate va depasim din nou!

| Doub a răspuns:

Iubesc căldura, dar mă bucur de fiecare anotimp.

| justanotheruser99 a răspuns:

Intr-un fel da, imi lipsește vacanta, toate zilele senine, dar nu pot spune ca mi-e dor de canicula. Eu cam urăsc căldură excesiva.
Anotimpul meu preferat e primăvara, dar si toamna, in cazul in care nu e foarte ploioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vara ar fi temperaturi de maxim 25 de grade, la soare, poate mi-ar fi dor de ea. Imi e dor de ploile de vara ( cele torentiale sunt preferatele mele ^^ ), de zilele innorate in care adie usor vantul si de fructele sezoniere, cam asta-mi place la vara big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place iarna, urasc caldura deci nu imi place deloc vara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,imi e dor de ea.E si anotimpul meu preferat.
Cand eram mai mic ma gandeam sa ma mut intr-o tara unde e mereu vara. laughing Si vreau asta si acum.