| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Vi s-a intamplat si voua asta?: sa scrieti un comentariu pe Youtube si pe urma sa nu-l mai puteti vedea, ca si cum nici nu ar fi fost scris. Era o persoana la un video in engleza si (nu mai are rost sa mentionez contextul) zicea ca daca nu ai copii biologici si doar adopti sau daca nu poti sa faci copii esti un esec. Iar eu i-am scris un comentariu in care i-am argumentat de ce greseste. Dar l-am scris chiar respectuos si okay, sunt altii care i-au raspuns urat. De ce nu mai gasesc comentariul meu? Că n-are de ce să fi fost sters. E posibil sa fie un bug de la Youtube? Oare s-a sters pentru toata lumea sau doar eu nu il pot vedea si altii pot? Ca era un comentariu lunguț si cu argumente valide si mi se pare aiurea ca acum să dispara pur si simplu.

1 răspuns:
| rapandula a răspuns:

Este posibil sa ti-l fii sters. Uita-te mai exact la numarul de comentarii pentru ca s-ar putea ca comentariul tau sa nu fie evidentiat, gasindu-se posibil dupa foarte multe scroll-uri sau poate chiar printre ultimele daca nu a avut reactii.