| BezeaToxica a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa bagati in seama o fata pe facebook si nici macar un seen sa primiti?
Eu in general nu prea vorbesc cu fete pe care nu le cunosc si acum am incercat sa vorbesc cu fata asta de care imi cam place dar ma cam demoralizat total

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca n-ai primit "seen", macar mai ai o speranta. Poate n-a sesizat ca are un mesaj de la tine. E mai nasol sa apara acel "seen", sa ai certitudinea ca a vazut mesajul, dar n-a dorit sa raspunda.

| BezeaToxica explică (pentru AFR81):

Emai rau, pentru ca mesajul l-am trimis ziua si pana si acum noaptea e on si tot asa a ramas... :/

| AFR81 a răspuns (pentru BezeaToxica):

Oh, asta e. Mai incearca o data peste cateva zile/saptamani. Daca nu raspunde nici atunci, nu te demoraliza si mai tare, nu toate-s la fel. Poate respectiva chiar nu e interesata de tine. Incearca la alta.

| LoveSleep a răspuns:

Poți să începi cu "bună", "salut", "hei", "ce faci", dacă ești Brad Pitt sau ceva derivat de-al lui și îți garantez că o să-ți răspundă absolut toate.
Poți s-o faci așa și dacă o ai de 25 și ți-a văzut-o toată țara într-o reclamă la TV.
Dacă nu îndeplinești cerințele de mai sus, trebuie să-i stârnești interesul în alt fel decât "buna, ce faci?".
Tu decizi cum.
Sau poți să treci la parcuri, cluburi și orice alte locuri din lumea reală.