| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Voi ce articole ati vrea sa vedeti pe un blog?

Vreau raspunsuri strict la intrebare si nu sa imi spune-ti ca dupa ce am blog daca nu stiu ce sa scriu pe el. Toate raspunsurile iesite din context vor fi raportate.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aoleu, da rai ne-am facut. Amenintam cu raportarea raspunsurilor? laughing ia... te provoc.

Si legat de intrebare... eu personal nu citesc bloguri deci nu pot sa spun ce as vrea sa vad pe ele. Dar daca ar fi sa citesc un blog, m-ar interesa subiecte despre secretul nemuririi si despre cercetarile care le-a facut cineva in aceasta privinta.
Deci cum probabil este imposibil... asta e.

| mentholinks a răspuns:

Fete în bikini.