| ancaemilia a întrebat:

Voi cum copiati la teste?tongue

Răspuns Câştigător
| keshaYRY a răspuns:

Daca esti fata, e mai usorwinking lasi parul desfacut, pui mainile in cap, lasi capul in jos, dai prul putin la o parte si misti privirea in foaia colegului de banca. Sau poti baga o foaie cu raspunsurile sub maneca la bluza. Nu am incercat inca la test, dar am facut proba cu prima varianta laughing sper ca te-am ajutat :*

11 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Mai bine sa inveti, iti vor folosi cunostintele in viitor.

| xAkira a răspuns:

Hm... eu imi bag geanta in banca si caietul desfacut la lectie, sau doar cu un semn cat mai vizibil, si il scot cand se intoarce profa.

saaauu... fac poza cu telul la ce trebuia invatat...si cand se intoarce profa copiez big grin

Sau daca am cizme...scriu subiectele cat de mic pot si le scot cand trebuie big grin

Trebuie doar sa te pricepi ca s apoti copia rolling on the floor

Apropo...grija s anul vada si profi postarile astea si sa stie secretele noastre o.O rolling on the floor

| ancaemilia explică (pentru xAkira):

Si ce are daca vad? profii mei sigur nu se uita laughing

| Roar a răspuns:

Uneori am norocul sa ma lase colega si sa stiu cand si cum sa ma uit pe foaie, fara sa observe profii laughing

| Dariusuu a răspuns:

Cu grija.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Fara suparare, dar de ce nu inveti? E mult mai usor sa inveti decat sa copiezi plus ca daca te vad copii ca copiezi poate te spun profesorului.
O zi buna!

| redy04 a răspuns (pentru Anonima264):

Cam are dreptate. Inveti unde trebuie. Totusi... exista locuri unde nu are rost sa inveti totul. Insa. nu pari prea potrivita sa faci diferenta momentan. deci. o lasam pe mai tarziu.
- totusi. ca sa spun si ceva legat de postul tau. poti sa iti scrii sms-uri cu definitii, unde ai definitii lungi si sa le memorezi.

| bogdan72 a răspuns:

Ma, tu vrei sa te invatam la prostii ma laughing.

| ancaemilia explică (pentru bogdan72):

Trec in clasa a 7a stiu cum sa copiez voiam sa vad ce tehnici au altii

| ancaemilia explică (pentru bogdan72):

Stiu sa copiez sunt in clasa a 7 a tongue

| HaHaHaProdacşăn a răspuns:

Pai scriu pe o foaie :d [cat mai mic] si o pun sub fundlaughing) iar cand profu'/a se intoarce o iau in mana si scriu repede laughing Funda? :O3