| Cata240 a întrebat:

Voi mai aveti incredere in cineva? Eu abia daca mai am in parinti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut mereu incredere in mama, dar de cand m-a tradat nu mai am nici in ea.
Deci, nu mai am incredere in nimeni.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Am incredere in toata lumea dar nu am incredere deplina in nimeni.

| Dante30 a răspuns (pentru William):

Dragut, un paradox, pana la urma asta suntem toti oamenii, niste fiinte contradictorii/paradoxale.

Răspuns utilizator avertizat
| Dante30 a răspuns:

Salut, intrebarea ta e nefondata, detaliaza si exemplifica de ce numai ai incredere in nimeni.
Plus ca increderea e ceva ce tine de perspectiva, uneori nu poti avea incredere nici macar in tine insuti dar baramite in altii...