| Popa_George_1996_u2Sd a întrebat:

Salut vorbeam într-o zi cu un tip și din vorba in vorba i-am zis cum îmi cheltui eu banii. Și lui cică nu i se pare normal sa dau cam 100 lei pe mâncare pe zi. Că ce tot îi trimit bani mamei etc.

Eu câștig 70 de milioane că programator. Sau că ce îmi trebuie mie banda de alergat.

Și vine el cu ideea sa cică sa ii dau lui jumă din salar când iau banii, sa îi blochez la el și mi-i da înapoi la sfârșit de lună. Că cică sa mă învăț să drămuiesc banii.

Ce ziceți voi de ideea lui?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si eu credea ca s-au schimbat banii, ca miliaonele vechi nu le mai foloseste nimeni laughing dar bad ca unii te platesc pe tine cu miliaone vechi si esti multumit.

| sierra1 a răspuns:

"cică sa ii dau lui jumă din salar...Ce ziceți voi de ideea lui?"

excelentă idee. Trebuie să fi dus tare cu pluta ca să o pui in aplicare

Răspuns utilizator avertizat
| InYourPants a răspuns:

Nu cred ca faci atatia bani la ce intrebare imatura pui.
Ce mananci de 100 de lei pe zi?
Doar daca mananci in oras zilnic ajungi la suma asta.
O risipa in Romania unde mancarea de restaurant la pretul asta nici nu e buna.

| Popa_George_1996_u2Sd explică (pentru InYourPants):

Pai pe glovo/tazz si mancare in oras, in aia 100 incadrez si banii de tigari sau cola

| InYourPants a răspuns (pentru Popa_George_1996_u2Sd):

A fumezi daca tie iti convine asa de ce iti pasa ce zice el?

| InYourPants a răspuns:

"cică sa ii dau lui jumă din salar...Ce ziceți voi de ideea lui?"

Te vede ultimul prost