| slv30 a întrebat:

Salut vreau raspuns rapid maine nu se duce carti la scoala eu am 10 ani jumate si trebuie sa ducem 3 jucarii importante ce jucarii sa imi duc? raspuns?

6 răspunsuri:
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Scrie si tu corect, sa intelegem care e intrebarea...

| Borsko a răspuns:

Invata sa scrii big grin

| GrimReapper a răspuns:

Importante pentru tine?
PS:grija la gramatica''nu se duce carti''
si ''sa ducem 3 jucari importante''.

| slv30 explică (pentru GrimReapper):

Ba, mai bine invata tu cum sa scrii 3 jucari ma se scrie 3 jucarii la plural desteptule. de fapt toti nu stiti ce vorbiti ma mai bine cautati in dex

| GrimReapper a răspuns (pentru slv30):

Eu am incercat sa fiu politicos si sa te ajut, dar prostii nu inteleg!laughing

| slv30 explică (pentru GrimReapper):

Esti un cocalar ma! tu te dai drept smecher de strada am mai cunoscut eu de astia