| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,vreau răspunsuri doar de la cei ce au lucrat beachboy, cum fac sa nu ma încurc când vin câte 7 oameni și trebuie sa iau 7 comenzi, nu le pot lua pe rând.

1 răspuns:
| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Pai e simplu, ca si cum ai lucra la un magazin de cafea dimineata unde serveti la geam, cate cafele poti sa faci la un expreso? sa zicem trei, deci primii trei veniti primii trei serviti, faci cafeaua iei banii dai restul pana se face cafeaua pentru a o servi vezi ce vor ceilalti clienti, poate s-au ratacit si nu vor neaparat cafea ci vor doar sa puna o intrebare si din amabilitate au stat la coada si asa te mai eliberezi din sarcini... nu e dificil atata timp cat faci atat cat poti si nu te complici bineinteles... iti zic un banc:
Ucenicul unui pictor este intrebat de pictor
-Scuze, mi-ai vazut cumva pensula?
U: Da. Este la ureche
P: Nu-mi complica viata te rog, spune-mi la care ureche stanga sau dreapta?
Deci e ok cu grija si rabdare le faci pe toate