| Battlefielder99 a întrebat:

Vreau sa cumar un joc de pe kinguin si intentionez sa platesc cu paysafe card. Imi puteti spune de unde pot cumpara asa ceva (de la magazinul din colt, de la supermarket)? Daca imi poate spune cineva cum trebuie sa procedez dupa ce voi cumpara paysafe-ul ar fi si mai bine.

1 răspuns:
| August99 a răspuns:

De la magazinele care au un semn cu paypoint cu galben. o sa iti deie ca un fel de bon si ai un cod acolo. cand vrei sa cumperi jocuri introduci metoda de plata si codul de pe ''bonul'' acela