| NOOOONAME a întrebat:

Salut, vreau sa fac retur la niste produse, mai exact memorii ram dar nu am cu ce sa le impachetez sa nu se distruga pana ce ajung la destinatie.De unde pot face rost de materiale pentru impachetat colete? Eu vreau sa le trimit prin fan courier si nu stiu daca le impacheteaza ei sau percep o taxa in plus pentru asta asa ca vreau sa le impachetez eu.

Răspuns Câştigător
| MihaiSpeedster a răspuns:

Cred că la papetărie găsești folie de-aia de plastic cu bule. Dacă vrei să fii foarte precaut, pune-le și în pungi anti statice.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ai păstrat ambalajul interior in care le-ai primit? Foloseste-l pe acela, iar tu schimbi doar ambalajul exterior.

| ionur a răspuns:

Mergi la magazin ia-ți folie de aluminiu niște pungi și scoci și booom l-ai făcut colet indestructibil.