| DerAngriff88 a întrebat:

Vreau sa fac un abonament la cosmote pentru un Samsung galaxy S5.
Din cate stiu eu ma duce la 11 milioane achizitionarea telefonului + platirea primei luni din abonament.
Intrebarea mea este urmatoarea:ce sa intampla daca nu platesc restul abonamentului,ce mi se poate intampla concret?
Mentionez ca nu am nici o sursa de venit pe numele meu,respectiv nu detin nici un imobil,masina,etc pe numele meu,NIMIC.
Niste prieteni de'ai mei au facut abonamente la cosmote,au platit suma necesara achizitionarii telefoanelor,respectiv primei luni de abonament,si-au luat telefoanele dorite dupa care le-au dat teapa celor de la cosmote.
Au trecut ceva ani de cand acestia i-au pacalit pe cei de la cosmote si nu au patit nimic, s-au ales doar cu un teanc de hartii primite de la cosmote/firmele de recuperare a creantelor.
S5 la doar 11 milioane de lei e pomana dupa parerea mea...
Astept opiniile si parerile dvs!

1 răspuns:
| stefytzab03 a răspuns:

Bun, deci ideea ta, e geniala! nu are ce sa ti se intample, nu au ce sa iti ia, daca tu, practic, nu ai nimic rolling on the floor asa ca poti sa te duci la Vodafone