| Costel979 a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau din nou numarul pe care l-am avut acum 4-5 ani, e de Orange, cum fac sa il recupăr? Mă duc la Orange si spun ca nu mai am cartela aia si sa imi dea alta tot cu numărul ăla? Se poate si cat ar costa? Dau fundă

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Cel mai bine e sa intrebi la orice centru Orange, ei iti pot da raspunsul precis si corect.

Daca acel numar nu este alocat altcuiva, se poate sa ti-l dea inapoi cred.
Daca e alocat si e al altcuiva, nu se mai poate, deci depinde.

| Costel979 explică (pentru Mosotti):

Eu mai mult as avea nevoie de un cod de pe cartela, oare nu mi-l pot da ei din baza de date?

| Mosotti a răspuns (pentru Costel979):

Daca ei vor, si permite sistemul tehnic, si codurile, nr de tel sunt libere neocupate, se poate orice.

N-ai vazut ca sunt unii cu nr 101101, mi se pare ca le poti si alege la o adica.
Adica am vazut nr care nu prea pot fi asa intamplatoare.

4 răspunsuri:
| Anonimm30 a răspuns:

Nu se poate

| Costel979 explică (pentru Anonimm30):

Eu am auzit ca se poate, dacă nu stii nu răspunde