| Laurentzyu96 a întrebat:

Vreau sa imi iau telefon de la Vodafone la abonament am gasit un LG optimus One. Ei acu am 2 intrebari:
In ce consta abonamentul cu Vodafone Complet 800 Internet pe mobil pentru 2 ani (cat platesc la el ce imi da, daca imi da internet etc.) si a doua intrebare daca este bun telefonul acesta.

Răspuns Câştigător
| SRB a răspuns:

Telefonul costa 9euro, abonamentul pe luna costa16, 64euro la un contract pe 2ani si ai 125 min nationale 800min in retea si 500MB trafic la abonamentul Vodafone Complet 800 si Internet pe mobil Plus.