| WiKiPoKidgs a întrebat:

Vreau sa leg 2 calculatoare la acelasi modem de internet ( st516 v 6). De ce am nevoie de un router sau de un switch? Heeeeelllllp

p. s.: ce efecte negative poate avea aceasta legatura?

1 răspuns:
| geo691 a răspuns:

Daca ai wairless la ambele pc si windows 7 pe unu din calculatoare poti incerca asta : http://virtualrouter.codeplex.com/releases/view/36035 si nu mai ai nevoie de modem cu router si nici nu te costa nimic bineinteles daca indeplinesti criterile de mai sus(wairless la ambele dispozitive)