| Inked99 a întrebat:

Salut, vreau sa mă mut in Timișoara în curând și văd foarte multe "căi" sa fiu mai explicit " calea Aradului, calea Circumvalațiunii" sau zone 'Zona" Steaua, in fine, cartiere si voiam să știu mai multe despre fiecare, unde nu e deloc recomandat sa stai, unde e cel mai ok să stai raportat la zona/preț, as aprecia foarte mult cat mai multe detalii. Fundă.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Calea Circumvalațiunii e centrala,esti aproape de mall,mec,kaufland,sapte sute,centru,e o zona buna, si calea aradului e o zona buna cu blocuri noi facute si lipovei chiar, zona soarelui e frumoasa, nu as putea alege care, eu as alege care e mai aproape de locul meu de munca

| Invictusman a răspuns:

Salut. Pe calea circumvalatiunii având în vedere ca Mall-ul e aproape respectiv centrul orașului, e o strada relativ ok fără scanduluri, fără mulți Rromi și ai în apropiere și câteva supermarketuri, este o stada plina cu blocuri și e o zona ok, curata, si liniștită.
Calea Aradului e aproape de calea circumvalatiunii, prețul chiriilor nu le cunosc, dar eu as alege sa stau unde am menționat pe calea circumvalatiunii.