| Dariusbbbbbbb444444444 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi reinstalez windosul dar nu stiu unde sa-mi salvez pozele
Am peste 1000 de poze si specific ca nu stiu cum sa le pun pe tableta sau pe telefon.
HELP!

Răspuns Câştigător
| eTy a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa le muti din pc la reinstalare deoarece tu instalezi windowsul intr-o partitie nu in amandoua deci cum ar fi: Pui pozele in D: si ce mai ai de salvat instalezi windowsul in C: reformatand tot apoi dupa ce ai instalat muti pozele in C: si reformatezi partitia D: in caz de ai virusi sau altele. Daca pc-ul tau nu se mai deschide poti face la fel: in ce partitie tineai pozele C: sau D: si reinstalezi in partitia libera apoi le iei la loc. Sper ca te-am ajutat si ai intelesbig grin.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

O poti face pe un stick de memorie.