| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa muncesc dar nu găsesc de lucru in orașul meu, ce sa fac? In străinătate doar in Uk pot in constructii, m-am demoralizat deja, am 3 ani de când nu fac nimic util pe planeta asta.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe situl ANOFM sunt 40000 de locuri de muncă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de regiune de unde esti. Dar de regula in orice oras iti poti gasi de lucru, sau sa faci naveta intr-un oras mai mare. Numai ca sa nu te astepti la salarii bune.

| darrio2007 a răspuns:

Mergi in UK in constructii. Numai sa nu vrei nu gasesti de muncă.