| cosminpmc a întrebat:

Vreau sa reinstalez windows 7.Bun.Bag DVD dau restart si cand se porneste zice ca face boot de pe cd/dvd si dupa aia se porneste normal nu apare nici o instalare niimc se deschide desktop tot normal.eu stiu ca trebuie apasat F9 dar pe pc meu nu e F9 e alta tasta dar nu stiu caretongueC_UL

Procesor:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual core procesor 4800+2.50 GHz
Ram: 4.00GB (used: 3.25)
System Type":32 operatig system
ca sa intru in bios trebuie sa dau Del nu F2 ca la alte pc=uri deci ce tasta trebuie ca sa imi apara instalarea

1 răspuns:
| tbogdan22 a răspuns:

Sigur nu zice sa apesi orice tasta pentru a boota?
Cand apare mesajul ala apasa space de 2-3 ori si asteapta.
Daca nu poate fi de la cd.