| Andiiiiiii a întrebat:

Salut vreau sa slabesc idei am incercat cu abdomene dar mai mult de 20 nu pot incep sa ma doara muschi si cedez si la alergat la fel alerg 300 de metri si obosesc alergare usoara nu pot face nimic fara sa obosesc idei de slabire?

Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

Pai te vor durea toate in primele zile dar te vei obisnui! Fa azi 300 maine 400 si tot asa pana ajungi la rezultatele dorite. Abdomenele nu iti vor elimina grasimea de pe abdomen ci vor creste masa acestuia, pentru grasime iti recomand saritul corzii care se situeaza ca nr de calorii arse intre alergare si innot; deci nu ai decat sa incepi usor pana vei face un nr de repetari considerabine pentru intretinere.Incearca diverse diete bogate in fibre si proteine alaturi de suplimente alimentare de calitate.Sanatate!

1 răspuns:
| anniebox16 a răspuns:

Trebuie sa mai incerci. Nu te lasa:*! Incearca pana te vei obisnui si o sa reusesti:*! Nu iti recomand pastile de slabit! Dar poti incerca mancare usoara fara foarte multe grasimi si cum am spus, mult sport, te pup