| TripleKill16 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care e faza cu icloud la iphone-uri adica daca il am blocat pot sa bag cartela in el sa merg cu el? Sau trebuie deblocat? Si daca se poate debloca cam cat m-ar costa? Astept raspuns mersi big grin

1 răspuns:
| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Pai bagi cartela,alegi limba,tara unde stai,conectezi la wi-fi, apoi zice sa bagi contul cu care a fost activat iPhone-ul, daca nu il ai, nu prea mai ai ce-i face, trebuie schimbata placa de baza(cel putin 300 lei)la iPhone 4.