| Nicolae-Daniel_Balaoiu_1994 a întrebat:

Salut, Vreau sa trimit o scrisoare in Anglia prin posta romana, am mai trimis pana acum si toate au ajuns la destinatar deoarece am scris si expeditorul si destinatarul pe plic. De aceasta data vreau sa fie anonima, sa nu imi scriu adresa si numele, pe scurt sa nu scriu expeditorul, ci doar destinatarul... se poate?... V-a mai ajunge la destinatie in aceasta situatie?

1 răspuns:
| Castorul a răspuns:

In principiu ar trebui sa se poata. De regula datele destinatarului sunt cerute si folosite doar in cazul in care scrisoare nu ajunge la destinatie. Merita incercat.
Bafta multa! happy