| Balonaseplutitoare a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb ce au oamenii cu homosexualii, adica de ce sunt de acord ca doua femei sa fie impreuna iar 2 barbati gata e ciudat?
Nu inteleg de ce te intereseaza relatia lui intima personala etc.
De ce oamenii sunt asa rasisti?
Eu nu sunt gay sau alte din astea dar nu sunt contra sunt pro lgbt deoarece eu cred ca oricine are dreptul sa decida.
Asa ca va rog sa imi spuneti de ce unii oameni nu accepta homosexualitatea dar in a fi lesbi nu e no problema.

Răspuns Câştigător
| Krax256 a răspuns:

Nu au nimic decat cu homosexualii pasivi.
Pe cei activi in continuare ii considera barbati deoarece ei "dau acolo", nu conteaza unde este "acolo", important e ca dau, nu ca primesc.
In afara de asta religiosii, crestinii cu "iubire" fata de aproape, caci de la ei porneste ura asta, considera ca le strica lor "familia traditionala" sau ca daca copiii lor vad pe strada gay se transforma in "panselute", ca un barbat gay nu poate creste un copil decat ca sa-l transforme in homosexual si alte o gramada de aberatii.
Homosexualitatea exista din cele mai vechi timpuri si se aplica nu numai la om ci si la cateva specii de animale.