| DracoMalfoy a întrebat:

Vreau si eu niste idei de activitati sau orice, ca sa treaca timpul mai repede. Mentionez ca voi pleca la mare... urasc plaja, asa ca ma gandesc sa-mi gasesc o ocupatie ca sa treaca zilele mai repejor. Am deja carti de citit, playlist-ul cu muzica plin etc., dar daca imi puteti da si alte sugestii, ar fi minunat. Merci.

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Poti sa iti mai iei cu tine niste filme, jocuri, eventual poti sa te plimbi sau sa mergi prin cluburi daca iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa integrame cu siguranta o sa-ti placa!