| Kolors a întrebat:

Salut,vreau si eu niste statusuri amuzante de tot!

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Salveaza planeta! Sinucide-te!

Crezi in dragoste la prima vedere? …sau trebuie sa mai trec o data?

I love you……… I need you……….I like you……….I vrea tu

Cand ma uit la soare, te vad pe tine; cat ma uit la luna, te vad pe tine; cand ma uit la mare, te vad pe tine! Da- te naibii la o parte din fata mea!

Azi noapte am avut un vis umed despre tine… Am facut pe mine razand cand tu ai cazut de pe o stanca.

Intr-o zi iti vei pierde parul, dintii, banii si chiar memoria. Dar un lucru sigur nu-l vei pierde: corpul tau sexy, caci nu poti pierde ceea ce nu ai!

M-ai luat in brate. M-ai strans cat ai putut. Mi-ai dezgolit partea de sus si ti-ai pus buzele tale. Doamne, bine ca sunt doar o sticla de Cola!

Ce inseamna sarutul: pe mana = te ador; pe obraz =sa fim prieteni; pe gat = te doresc; pe buze = te iubesc; oriunde altundeva… sa nu ne lasam dusi de val!

Exista sex fierbinte, sex repede, sex in grup, sex protejat, sex prin telefon, insa pentru persoane ca tine exista… masturbarea.

De ce barbatilor le vin ideile in timp ce fac sex? Pentru ca sunt atasati de un adevarat geniu!

De ce femeile sunt ca si calculatoarele: nimeni nu le intelege; toate greselile tale sunt salvate in memorie, toti banii tai se duc pe accesorii pentru ele.

De ce barbatii sunt ca si calculatoarele: sunt fara ajutor cand sunt aprinsi; au multe idei, dar nu stiu ce sa faca cu ele; imediat ce iti alegi unul, un model mai bun apare pe piata.

De ce pisicile sunt mai bune ca barbatii: pentru ele nu conteaza cum arati; poti sa le lovesti fara se le faci sa se gandeasca la sex; nu te enervezi cand incep sa umble dupa pasarici.

De ce cainii sunt mai buni ca femeile? Te asculta cand tipi la ei; nu fac cumparaturi; orice tip poate avea un caine care arata bine.

Fetele sunt ca telefoanele. Ne place sa fim tinute pe palma si sa ni se vorbeasca, dar daca apesi pe butonul gresit, ne deconectam.

Accepti sa-mi fii partener de SMS, la mesaje naspa, dar si faine, in mesaje sms, dar si cand semnalul este slab, pana cand liniutele de la baterie ne vor desparti?

Un prieten bun e ca un sutien: greu de gasit, confortabil, sprijinitor, te tine strans, si intotdeauna aproape de inima ta.

Cand se joaca pe langa masini, copiii pot crea accidente. Dar cand se joaca in masina, adultii pot crea accidental copii.

Stii ce imi lipseste cel mai mult de la tine? Absenta ta!

Sexul e ca programarea de soft: o greseala doar si are consecinte pe tot restul vietii.

Atentie cand un barbat iti spune ca te iubeste din adancul inimii. Inseamna ca totusi mai exista destul loc si pentru alta deasupra.

In lumea asta exista 2 tipuri de personae: EU si persone care si-ar dori sa fie ca mine!

3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia citeste acest mesaj!

Fetele sunt ca internetul. Toate domeniile interesante sunt luate deja.

Stiu ca laptele mareste sanii! Dar Doamne mult lapte ai baut!

Cum arata o virgina inainte sa faca sex? Ca un trandafir! Dar dupa? Ca un buldog mancand maioneza!

Cred ca tatal tau a fost terorist, fiidca esti o adevarata bomba!

Asa pisica ti cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot. Acum citeste fara animale!

Sunt intr-o clinica de dezintoxicare a dependentilor de mesaje. Orice mesaj de incurajare e binevenit.

Nu beti apa, peste fac sex in ea!

Viata e ca hartia igienica: lunga si folositoare.

Nu stiu ce sa-ti fac, sa te musc, sa te sug, sa te ling de sus pana jos sau sa te impart cu prietenii …. inghetata Delta.

Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

Acest mesaj a fost trimis exclusiv pentru persoanele dragute si frumoase. Evident l-am trimis la un destinatar gresit. Ne pare foarte rau pentru deranj.

Prietene! aminteste-ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar frumusete…deci la urma urmei lumea are nevoie de tine.

Ma uit la Luna…Luna e superba! Ma uit la tine si…si…mai bine ma uit din nou la Luna!

Politia cauta persoana inteligenta, sexy, cu simtul umorului.Tu esti in siguranta dar eu unde sa ma ascund?

Sexul e ca ninsoarea: niciodata nu stii cat o sa dureze si la cati cm o sa ajunga.

Daca un picior de-al tau ar fi Pastele iar altul Craciunul, pot sa te vizitez intre sarbatori?

Compania Durex va anunta cu regret ca nasterea dvs a fost un accident…

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| jacobtim44 a răspuns:

Fac cinste plateste vecinu! "
Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "
Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "
Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "
Du-te lent si vino... http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute