| Wordofthat999999 a întrebat:

Vreau si eu povesti de groaza adevarate va rog, sau chiar intamplari din viata voastra, ceva care sa ma inspaimante.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva, gandeste rational sunt miturii atat
https://www.youtube.com/watch?v=HzcGJV-uLLs
http://www.scientia.ro/......riala.html

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intr-o duminica insorita, m-am trezit relaxat, totul era bine, m-am uitat pe geam si a inceput cosmarul: motorina mea era imbibata in asfalt, pe o pata de 2 metri, sub masina. Cedase un furtun de la rezervor.
Am avut de lucrat juma' de zi sa inlocuiesc furtunul, am pierdut si motorina, si am patat si parcarea sad

| danay72 a răspuns:

Dacă te înspăimântă, acest lucru îl poți visa și te vei simți și mai rău. Visele apar din mulțimea gândurilor. Mai bine gândește-te la povesti frumoase.

| MissMoon a răspuns:

Nu exista povesti de groaza, in schimb exista un mod al fiecăruia de a percepe lucrurile ce se întâmpla in jurul lui. Povestile de groaza din ziua de azi sunt despre tot ce se întâmpla pe pământ foamete, sărăcie etc.