| DianaDidi95 a întrebat:

Salut, vreti sa-mi spuneti o intamplare interesanta din viata voastra, sau ceva frumos care vi s-a intamplat? Vreau tot felul de intamplari din viata voastra, nu numai amuzante sau frumoase, dar si ceva urat care vi s-a intamplat.
Primeste funda cel mai interesant raspuns.

1 răspuns:
| bamse a răspuns:

Pentru luna de miere eu si cu nevasta-mea am pus intr-o sapca fiecare cate un biletel cu locul in care am vrea sa petrecem luna de miere. Amandoi am scris... Tenerife. Deci am mers acolo, ne-a placut, am luat si un apartament in sistem time share la un resort super si acum eu sunt ambasador al acelui resort, adica un agent de turism. Daca sunteti interesati si voi de o excursie in Tenerife intrati pe blogul meu