| adi4ever a întrebat:

Saluta're, stiti cumva daca se poate pune parola pe un folder din telefon? Am Lg Kp500 Cookie

Răspuns Câştigător
| Introspectie a răspuns:

Din cate stiu pe Lg nu se pot pune parole happy Am incercat si eu, dar fara rezultat happy

4 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Nu se poate... dar iti spun pentru binele tau LG nu e bun

| adi4ever explică:

Dragutza2010 sa stii ca Lg este foarte bun cel putin astea cookie sunt extraordinare dupa parerea mea, oricum iti multumesc pentru raspuns

| Incubus a răspuns:

Poti daca il parolezi cu calculatoru dar asa nu o sa-l mai poti deschide pe tel ...cred

| Lolittaa a răspuns:

Nu poti sal parolezibig grin