| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am asa o mica dilema, haha, deci sunt 2 baieti, in ultimul timp comunic cu ei des si imi plac de ambii in acelasi timp. Sa fie unul A si altul B, cu A am inceput a comunica de prin iunie si inainte invatam in aceeasi scoala, doar ca clase paralele, cu B am inceput a comunica c-o saptamana in urma si el a invatat cu mine in aceeasi clasa timp de 9 ani. Si cea mai mare problema e ca nu as vrea relatii acum, in general nu am incredere in baieti si in vorbele lor de 2 bani, nu inteleg de ce, dar mereu astept ca ei sa-mi scrie si cand primesc mesaj de la ei ma bucur si intr-un mod ma simt fericita si urasc asta. AS vrea sa nu imi pasa de ei, sa termin cu prostia asta, sa imi vad de viata mea, sa fac altceva, sa nu mai comunic cu ei, dar nu pot, stau pe reteaua aia de socializare si astept ca nebuna mesaj de la ei si cand nu primesc nici unul ma intristez si pot chiar si sa plang. Da, sunt nebuna. big grin Intrebarea e: cum as putea fi eu un pic mai rebela, sa zic asa, sa nu imi pasa de ei, sa nu mai astept mesaj de la dansii, sa-mi vad de treaba mea si sa-i uit. Ma comport ca o indragostita si inainte de culcare ma gandesc la ei. Macar sa fi fost doar un baiat, dar NU, trebuie sa fie 2. La dracu! Baietii! Am nevoie de ajutor. NU vreau ca fericirea mea sa depinda de atentia lor!

2 răspunsuri:
| Dodgge a răspuns:

Eu cred ca tii mai mult la baiatul B, pentru ca daca ai tine mai mult la baiatul A nu ai mai fi avut nevoie de baiatul B.

| VaLlIcSx17 a răspuns:

E in firea umana si nu poti sa scapi, pur si simplu, de asta.