| Rucss777 a întrebat:

Am de trimis 2 colete diferite,unul în Craiova,iar altul în Cluj,eu sunt din Mures,stie cineva dacă cum se face cu opțiunea aceea "plata la destinatar", mai trebuie sa plătesc și eu ceva? Sau cum iti ia bani posta cand pui un colet?

1 răspuns:
| Michaeel a răspuns:

Prin plata la destinatar cred ca se refera la plata ramburs, adică cel ce trebuie sa sa primească coletul va plăti atunci când el va merge sa îl ridice(la posta, prin curier, depinde prin ce l-ai trimis)