| andrei056 a întrebat:

Am o intrebare care ma tot macina.
Din experienta mea de viata, am vazut, caractere si caractere feminine.Totusi am observat ca, fetele minione sunt pline de fite sau mai rautacioase din fire.Fratele meu,deci nu reuseam sa ajung cu ele la un consens,parca nu au rabdare, le place sa ia la misto etc.
Ce ziceti, este aceasta o regula generala, sunt fetele minione mai fitoase decat cele inalte?
Vreau sa remarc inca odata ca vorbesc din experienta mea, deci chiar daca suna ciudat nu am intalnit pana acum nici o miniona care sa nu fie fitoasa.
Si inca ceva, nu sunt rasist si imi cer scuze daca am jignit cu ceva, dar de asta am pus intrebarea, sa aflu daca fetele minione sunt intr-adevar fitoase din fire?

Răspuns Apreciat de Editori
| Jouliete a răspuns:

Cred ca ai ajuns la concluzia asta fiindca s-a nimerit ca multe fete care sunt minione care le-ai intalnit tu sa aiba si fite si astfel ai generalizat insa, statura nu are nici o legatura cu faptul ca ele s-ar fi format asa. Ele sunt asa din cauza ori fiindca nu au fost educate, ori fiindca li s-a dat totul pe tava. Singura legatura dintre comportamentul lor rautacios si statura ar fi ca ele aleg sa fie asa pentru a nu se mai simti mai prejos fata de altii, fiind mici de statura poate sunt enervate de oamenii care le spun asta si cumva rautatea le da putere ca sa nu se mai simta prost. Dar nu este o regula ca fetele minione sa fie asa ci e o simpla coincidenta ca prin zona ta sa fie fete mici asa.

10 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

In general natura incearca sa compenseze. Este la fel si la baieti.
Cand un om e mai mic de statura se simte inferior si atunci isi creste agresivitatea fata de cei din jur ca un fel se autoaparare psihica.
Iar fete fitoase vei gasi de toate inaltimile laughing

| Raven a răspuns:

Toate tipele minione pe care le-am întâlnit erau asemenea unor vrăbiuțe: micuțe, volubile, gălăgioase; adesea erau complexate din cauza înălțimii lor, motiv pentru care deveneau destul de bătăioase în unele situații.
Răutatea și fițele n-au legătură cu aspectul fizic deși, în general, apar mai des la persoanele care se cred perfecte...

| RAY a răspuns:

De ce crezi ca fetele se urasc intre ele?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu există regula asta decât în capul tău. Eu nu cunosc minione fițoase, în schimb cunosc tipe care abia trec puțin de 1, 65 și se cred modele laughing. E ca și cum ai zice că băieții scunzi sunt pămpălăi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fitoase si proaste. Faza e ca sunt subdezvoltate si la corp si la creier, din aceasta cauza au un asa caracter mizerabil.

| Angelindeed a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne fereste cat sunteti de prosti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Angelindeed):

Am si gasit o minioana laughing

| Angelindeed a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 1,76

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut58282856 a răspuns:

Mor cand aud " sa ia la misto"

| crud a răspuns:

Imi vine greu sa cred ca a fi sau a nu fi "fitos" se leaga de inaltimea unei persoane. E ca si cum ai spune ca toti baietii bruneti sunt manelisti.

| pagliaci a răspuns:

Înseamnă că mai ai de trăit. Minionele sunt cele mai suave ființe.

| Alexandru_Filip_1998 a răspuns:

Sunt mai aproape de iad de asta sunt asa dracoase