| unuunu a întrebat:

Salutare, am o problema. nu mai merge sunetul la boxe si am verificat cablurile ca am zis ca poate este vreun fir scos pe la unitate, dar boxele functioneaza, sunt aprinse numai ca nu se aude deloc sunetul.De la ce poate sa fie ca nu reusesc sa mi dau seama? Multumesc

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Caută la Setăti în Control Panel.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Păi atunci e defectă placa de sunet din calculator, logic, ai probat boxele pe altceva in afară de calculator? Cum ar fi pe un aparat radio, un casetofon un tv care are si iesire jack? Te asteptăm cu detalii.