| maryanshmen a întrebat:

Salutare.Am si eu o problema cu un telefon.Am un telefon sony ericsson k800i, pe care nu l-am mai folosit de 1 an si jumatate, decat ocazional.Acum cand am vrut sa il folosesc din nou am vazut ca are bateria umflata asa ca am cumparat alta, asa ca am cumparat alta.Cand am bagat-o in telefon si l-am aprins am observat ca apare ecranul alb timp de 1 secunda si apoi se inchide, cand il bag la incarcat sta aprins in continu alb. Ce e de facut?

1 răspuns:
| Daneiulian a răspuns:

Trebuie sa schimbi softu, daca nu l-ai folosit mult timp s-a dus softu este cam 15-10 ron funda?