| Hjkum225 a întrebat:

Salutare!
As vrea un loc mai retras in gara de nord, Bucuresti insa nu prea stiu, ma gandeam ca poate aveti voi vreo idee.
Nu vreau sa merg in kfc, subway sau mai stiu eu ce deoarece caut un loc retras cum am spus mai sus dar totusi linistit, calduros unde pot sta alaturi de iubita mea.
Ofer funda celui care stie, multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Ceea ce doresti este din start gresit, deoarece in gara de nord in general vin si pleaca foarte multi oameni. Deci putin probabil sa fie un loc calduros in gara de nord si sa fie si cu putini oameni.

Incearca in capatul cel mai indepartat al peronului daca vrei sa nu ai prea multa lume pe langa tine.

Sau cel mai simplu iesi si tu din nenorocirea aia de gara si mergeti cativa metri pe langa pe undeva.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In gara de nord nu ai sa gasesti ca e plin de oameni si aurolaci.
luati si voi metroul pana in centru vechi si o sa gasiti o groaza de pub uri

| mihai69 a răspuns:

Muzeul Căilor ferate. Da' intrarea e câțiva leuți.