| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Salutare.
Azi noapte am visat o persoană de sex masculin utilizând un telefon Nokia. Ciudat. Nu?
Dar noaptea trecută am visat că persoana în cauză vorbea cu niște oameni pe o plajă, deși atunci i-am văzut doar spatele, dar sunt sigură că în ambele vise a fost aceeaș persoană.
laughing Mă simt cam ciudat. Ar avea o semnificație asta?

12 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Esti indragostita de Nokia cu butoanewinking

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mai tu vrei sa ne vinzi ceva...

| Andreeush a răspuns:

A fost doar un vis.

| Sofer a răspuns:

Vezi sa nu intalnesti un baiat ce detine un Nokia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unui astfel de vis nu ar trebui sa ii dai importanta

| Dandinelle a răspuns:

Ce ai mai visat azi noapte? Poate povestea continuawinking
Nu te lasa intimidata de vise, ele uneori sunt doar "refulari ale constientului" sau un mix de informatii care ti se afiseaza. Multi nu-si amintesc visele, tu ai noroc sa zicem.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Dandinelle):

Nu mai îmi amintesc ce am visat noaptea asta, dar thinkingwinking

| Andrei0G a răspuns:

Bărbat, Nokia, spate, plajă thinking
hai că-i găsesc o explicație laughing
Ai fost la plajă în august, și thinking poate ai văzut acolo pe cineva sau ai pățit ceva care nu-ți dă pace laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Andrei0G):

Ar fi si asta o idee