| MihaelG a întrebat:

Care dintre voi ați vrea să fim prieteni? (Pe Facebook, in realitate sau pe site orice variantă numai să o faceți) sunt intr-o stare si dispoziție foarte proastă pentru ca cei pe care îi cunosc nu țin la mine nici unul. poate așa o să scap de depresie. Dar rog seriozitate și va rog nu râdeți și voi de mine csau să ziceți ca mai sunt si prost sau eu stiu mai ce altceva cum fac prietenii si nu numai. Va mulțumesc anticipat pentru înțelegere și celor care îmi vor da cerere. Cei care vor alte detalii să mă caute pe Facebook si să vorbim pe messenger. încă o dată va mulțumesc si sper să ma înțelegeți și sper să nu râdeți de mine sau sa ma luați de prost.

Răspuns Câştigător
| KinoAndreea a răspuns:

Si eu poate te pot ajuta daca vrei :3

| MihaelG explică (pentru KinoAndreea):

Cum m-ai putea ajuta?

13 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

| MihaelG explică (pentru Clorox):

Ammm... Scuze dar acesta este raspunsu tau? Nu inteleg

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Dacă ai chef de vorbă sau ceva îți pot da nr de tel pe privat si vb pe whatsapp. Nu zic nu unei discuții bune.

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Stiu ce inseamna si eu sunt la fel batut la scoala si chestii iti dau facebookul meu o sa te ajut sa treci peste https://www.facebook.com/profile.php?id=100009499572263

| Roxanaaaaaaaaa a răspuns:

Daca ai nevoie sa vorbesti cu cineva, ti-as putea da numele meu de Facebook, dar nu as vrea sa il pun aici, unde e public.

| MihaelG explică (pentru Roxanaaaaaaaaa):

Păi și cum facem atunci?

| MihaelG explică (pentru Roxanaaaaaaaaa):

Da-mi un link ceva nu stiu!

| Roxanaaaaaaaaa a răspuns (pentru MihaelG):

Iti dau numarul meu de telefon. Poate vorbim pe whatsapp 0732162724

| MihaelG explică (pentru Roxanaaaaaaaaa):

Auzi scuze că te întreb așa ceva însă trebuie să o fac : ești băiat sau fată? nu de alta dar să știu cum să salut.intelegi sper să nu îți par și ție un ciudat cum sunt pentru alții. Mulțumesc dacă mă vei înțelege.

| Roxanaaaaaaaaa a răspuns (pentru MihaelG):

Sunt fata. Și stai calm ca nu ești ciudat.

| MihaelG explică (pentru Roxanaaaaaaaaa):

Mulțumesc mult pentru că nu mă consideri și tu un ciudat! Chiar apreciez acest lucru!