| GeorgeMihai a întrebat:

Care este cel mai bun horoscop? Ce site cu horoscop imi puteti recomanda? Multumesc frumos!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îți recomand să citești ceva care să-ți dezvolte creieru, nu să ți-l micșoreze.

| sierra1 a răspuns:

De fapt nici unul nu e bun doar dacă vrei să-ți pierzi timpul sau să te imbeți cu apa rece

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cine complectează horoscopul? Cineva de la ziar. De ce? Ca să crească audiența. Ce valoare are astfel horoscopul? Cât prostuța care îl complectează. Ia-te după ea.

| Digikey a răspuns:

Au zis de dimineata ca in perioada aceasta toate zodiile sunt in rahat pana la gat.

| Bucurialuisatanpunctcom a răspuns:

Hororscopurile conventionale pe care le vezi la televizor sunt in mare parte niste abureli. Astrologia este un domeniu foarte complex, n-au de unde sa stie toti neavenitii cu adevarat cum suntem noi oamenii si societatile noastre afectati de energiile altor planete (practic asta-i astrologia). Daca intri pe site-ul din numele meu vei gasi multe informatii autentice despre astrologie care nu au legatura cu dezinformarile de la televizor.