| KINGUL a întrebat:

Salutare caut cont metin2 mondial lvl 200 si ceva cu iteme pe el de preferat war sau saman(cu int mare samanul). Daca se poate sa nu cereti ceva ca nu prea am nimic.De preferat as dori sa mi-l dea cineva care locuieste in afara romaniei dar care este roman.Sa mi-l dati la id-ul de messenger alexx.raducu va rog mult. Dau funda celui care imi da acel cont dar sa fie pe serverul new world.Va rog frumos. Daca se poate sa aiba si bani pe el.Eu va cer din cauza ca nu prea stiu unde sa cresc si cum plus ca ma mai omoara si cei din celelate regate. Daca se poate sa fie pe regatul chunjo(regatul galben adica). Va multumesc mult!

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Da mai ai si pretentii,sa fie level fix,cu iteme pe el,saman cu int mare,sa nu cerem nimic,sa aiba si bani pe el, sa fie si pe chunjo, si sa dai doar o amarata de funda?! Pai tu crezi ca exista oameni asa prosti incat sa munceasca cine stie cate luni sa faca 200 level si sa ti-l dea tie gratis? Eu si daca m-as lasa de joc nu l-as da gratis, mai bine vand tot la magazin si nu mai accesez contul NEVER!