| împreunăfacembine a întrebat:

Salutare,

Ce cadou i-aș putea face unei colege de Crăciun?,

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Colegă de grădiniță, de gimnaziu, de liceu, facultă, de lucru, de pat sau ce?

| împreunăfacembine explică (pentru sierra1):

Liceu
Pret intre 40-60 lei

| Celcestietot a răspuns (pentru împreunăfacembine):

Cuvântul lui Dumnezeu este gratis happy!

| sierra1 a răspuns (pentru împreunăfacembine):

Lasă aberațiile propuse de dezaxați și ia-i un lănțișor mic și finut din argint (te incadrezi)

| Celcestietot a răspuns:

Cel mai frumos cadou ar fi sa o faci sa nu mai tina aceasta sarbatoarea pagana. Spune-i ca Iisus nu s-a nascut atunci si ii salvezi sufletul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ar fi rau sa-i iei un lantisor finut din argint (asta daca vrei sa-i placa cu adevarat). Daca trebuie sa te incadrezi in acea suma, aunci ia-i o bluza sau un pulover. Sau ceva care se simbolizeze Craciunul.